De F jeugd naar FC Twente


Afgelopen zondag had onze F jeugd een leuke dag in het verschiet.

Er was namelijk een aanbieding van FC Twente omdat onze beide F teams in het najaar kampioen zijn geworden mochten ze hier gebruik van maken en konden ze voor 12 euro pp een voetbalwedstrijd bekijken tegen FC Utrecht.
Nou hier werd massaal gehoor aan gegeven want zondag zijn zo'n 50 mensen vanuit Luttenberg vertrokken richting Enschede om samen een mooie wedstrijd te bekijken.. Voor Hidde Jansman en Cas Vrielink was het helemaal een bijzondere middag want zij mochten in de rust het echte speelveld van FC Twente op, om namens hun team mee te doen met het hooghouden van de bal.. En het leuke was dat ze naderhand de bal met FC Twente logo mochten houden.. Hun dag kon niet meer stuk! Al met al heeft iedereen ontzettend genoten en natuurlijk was het mooi meegenomen dat ze ook nog hebben gewonnen.. Dat maakte de dag wel compleet.. Hierbij een hele serie foto's met dank aan Silvo Maatman. Silvo bedankt!!