Eerste jaar C mag mee op voetbalkamp!!!!


Op dit moment hebben er zich al een heel aantal voetbalkampers opgegeven voor voetbalkamp 2016, hier zijn we SUPER blij mee maar we hebben nog een aantal plekken over! Daarom, kun jij, als eerste jaars C speler je ook nog opgeven:

Net als vorig jaar gaan we naar een blokhut waar we 3 nachten zullen verblijven. Ommcirkel de volgende data alvast rood in de agenda! Voetbalkamp 2016 vindt plaats van donderdag 21 juli t/m zondag 24 juli. De locatie van de blokhut en wat we gaan doen blijft nog een verassing.

Wanneer je je wilt opgeven, kan dit door een email te sturen naar voetbalkampsdol@hotmail.com Bij opgave willen we graag het volgende van je weten: Naam, adres, telefoonnummer, ziektekostennr en verzekeraar, evt. medicijnen of diëten en andere opmerkingen.

Groetjes de voetbalkampcommissie