Jeugdcommissie neemt afscheid van Walter Mars


Onlangs was de feestavond van de Jeugd Commissie en de Technische Commissie. Eens per jaar hebben ze samen een gezellige feestavond.

Deze keer was het in Elckerlyck. En daar hebben we afscheid genomen van Walter Mars met een mooie bos bloemen en een middenstandsbon.

Walter heeft een paar maanden terug aangegeven te willen stoppen in de jeugdcommissie. De laatste jaren heeft hij vervuld als voorzitter maar ook heeft hij vele jaren in het hoofdbestuur gezeten en de scheidsrechterscommissie. Hij zal na de zomer de overdracht verzorgen en dan de jeugdcommissie loslaten.

Walter is een betrokken persoon met veel overzicht. We zijn hem dankbaar dat hij zich vele jaren voor  met name de jeugd van SDOL heeft in gezet. Walter bedankt voor alles wat je voor SDOL hebt gedaan!!