Trainingsdag voor trainers en leiders


Op zaterdag 17 december wordt er een trainingsdag georganiseerd voor alle trainers en leiders van de voetbal.

Om alvast in je agenda te noteren!

Centraal staat de begeleiding van de wedstrijden bij zowel pupillen als juniorenteams. Er wordt o.a. antwoord te geven op de volgende vragen: Hoe ziet een wedstrijdbespreking er uit? In welke formatie spelen we? Welke aanwijzingen moet ik geven? In de ochtend wordt aandacht besteed aan de pupillen en het middagprogramma zal ingaan op de junioren.

 De pupillentrainers en leiders zijn welkom van 9.30 t/m 11.30 uur in de kantine. De juniorentrainers en leiders zijn welkom van 13.00 t/m 15.00 uur in de kantine.

 De technische commissie steekt veel tijd in de organisatie van deze trainingsdag en daarnaast worden er op 17 december geen jeugdwedstrijden ingepland. We gaan dan ook uit van een grote opkomst. Je kunt je aanmelden door een e-mail te sturen naar technische-commissie@svsdol.nl. Geef daarbij je naam, team en welk dagdeel je komt aan.

 Meer specifieke info volgt nog. Ook wordt een toelichting op de jeugdleidersvergadering van 6 december.