Prachtige afsluiting van 4-4 toernooi


Vanmorgen was het de eer aan de jongste delegatie. Onze 4-4 deed ook dit jaar weer mee met een 4-4 competitie.

Dit is een competitie voor 5 en 6 jarigen. Het hele jaar werd er zaterdags gestreden op 2 locaties die elkaar afwisselden. Het eindtoernooi was vandaag met maar liefst 18 teams die meededen in Luttenberg, alles op 1 locatie..

Het was een fantastisch schouwspel bijna 100 voetballertjes verdeeld over 4 veldjes. Wat een enthousiasme en fanatiekheid op de velden. Ondanks de hitte werd er goed gestreden. Na afloop was er voor elk voetballertje een mooie  medaille, wat waren ze daar trots op. Ook was er dit jaar een penalty wedstrijd. Alle spelers mochten 5 penalty's nemen op een grote goal met als keeper Luca of Renard. Zij hebben super gekeept, we waren enorm blij met hun inzet. De uiteindelijke winnaar van 18 teams werd SDOL!! Ook hadden we deze ochtend hulp van een 7 tal fantastische scheidsrechters. Stijn, Lucas, Kyan, Yorben, Bas, Leen en Niek allemaal bedankt voor jullie hulp. Fijn dat jullie ons wilden helpen. Ook dank aan Wim onze trouwe gastheer die er ook deze cohtend was om 18 teams te begeleiden. En natuurlijk de jeugdcommissie die over alles coördineerde.. het was een super samenwerking waarin alleen maar heel veel complimenten zijn ontvangen.