Versterking Technische Commissie voetbal


De technische commissie voetbal is blij te kunnen melden dat Jurgen Veldhuis en Jack Wagenvoort deel gaan uitmaken van de technische commissie.

Jurgen is een ervaren rot als het gaat om het begeleiden van teams binnen SDOL. Hij is leider geweest van verschillenden jeugd- en seniorenelftallen en is op dit moment leider van het 3e elftal. Jurgen zal binnen de technische commissie het aanspreekpunt voor de seniorenelftallen worden als coördinator senioren.

Jack Wagenvoort is op dit moment trainer van ons JO15-1 elftal. Hij is al een aantal jaren als trainer actief binnen onze jeugd. Sindskort is hij ook in het bezit van het trainersdiploma juniorentrainer. Jack zal in eerste instantie meelopen als coördinator van onze pupillenelftallen.

We wensen Jurgen en Jack veel succes en plezier!