Scheidsrechters cursus van start.


De cursus Verenigingsscheidsrechter veldvoetbal is maandagavond 17 september begonnen. Met een deelnemersaantal van 15 kunnen we zeker spreken van een goedgevulde cursus.

Daarvan komen vier deelnemers uit Luttenberg en kunnen we trots zijn op dit aantal jonge deelnemers. Namens SDOL doen Chantal van Dartel, Julian Slot, Tom Schutte en Jorben Campmans mee aan de cursus.

De cursus bestaat uit vier lesavonden waar in de laatste drie avonden een wedstrijd zal worden gespeeld. De wedstrijden worden dan geleid door de cursisten die om beurten zullen fluiten, vlaggen en observeren. Daarnaast fluiten de cursisten allen een aantal wedstrijden waarin ze worden geobserveerd en beoordeeld. Aan de hand van hun feedback gaan ze aan de slag om zichzelf te gaan ontwikkelen.

Namens de scheidsrechterscommissie wensen we alle cursisten veel succes toe en hopen we op een goed vervolg.

Hieronder nog enkele foto’s van de eerste cursusavond.