Soccer+ kampioen bij SDOL?


Op donderdag 3 januari organiseert de Jeugd commissie weer een gezellige voetbaldag. Dit voor de jongste jeugd t/m Jo15.

We hebben deze dag de sporthal afgehuurd om er een mooie dag van te maken samen.

We gaan om 9 uur van start met alle voetballertjes t/m de JO11. Ze zullen deze ochtend voetbaltoernooitjes en andere spelletjes doen. De 5-6 jarigen en de 4-4 zullen bij elkaar ingedeeld worden en de JO9-JO11 zit samen in een poule..
Rond 12.30 uur zal het voor deze groep ten einde lopen. En kunnen de kinderen weer opgehaald worden.

Om 13 uur zijn de spelers van JO13 en JO15 van harte welkom. Ook zij zullen voetbaltoernooitjes spelen en daarnaast andere uitdagingen aangaan. Om 16.30 uur zal het voor deze toppers ten einde lopen en ruimen we de boel weer op.

Wil jij (of je kind) hier aan meedoen dan graag aanmelden bij je leider. Graag wil ik (Miranda) van de leiders uiterlijk 31 december weten welke kinderen er zullen deelnemen zodat ik een indeling kan maken voor de toernooitjes. Daarna is aanmelding niet meer mogelijk. Er wordt een eigenbijdrage van 2 euro per kind gevraagd voor het huren van de sporthal. Deze mag op de dag zelf worden voldaan.

We hopen op veel deelname en een gezellige sfeer. Word jij de nieuwe SOCCER+ kampioen van SDOL???

Fijne feestdagen en een super sportief 2019 toegewenst.