60 kids hebben een topdag!


Donderdag 3 januari was er veel bedrijvigheid in de sporthal. Er was weer een jeugddag voor de voetbal.

Om 8.30 uur waren de begeleiders al druk in de weer om een mooi veld voor het lasergamen te realiseren. De kleedkamers werden omgetoverd met diverse obstakels. Zo waren er voldoende schuttersplaatsen en verstopplekken om iedereen op te wachten.

Om 9 uur kwamen de jongste voetballertjes tot 10 jaar binnen. Vol enthousiasme werd alles bekeken en onderzocht. Naast het lasergamen werden er ook voetbalwedstrijden gespeeld in de zaal. 32 enthousiaste kinderen, voor sommigen begon het wat spannend maar na een half uur had iedereen enorm veel plezier.

Om 12.30 uur werden alle kinderen weer opgehaald en had de leiding even tijd om een hapje te eten. Om 13 uur stond de volgende groep paraat. 28 kinderen van de JO13 en JO15 wilden ook graag een partijtje voetballen. Daarnaast werd er fanatiek gedart in de kantine.

Om 16.30 sloten we de dag af en keken we terug op een super geslaagde dag!

We willen Wessel, Lucas, Thomas, Celine en Robin heel hartelijk bedanken voor hun inzet en hulp.

Namens de JC

Jacqulien en Miranda