Uitnodiging Arag Fairplay Certificiering


Zoals jullie waarschijnlijk weten heeft de scheidsrechterscommissie de afgelopen twee jaar enorm hard gewerkt aan het verbeteren en onderhouden van de arbitrage bij SV SDOL. Hiervoor zal de complete vereniging dan ook beloond worden. Zondag 26 mei 2019 zullen wij de ARAG Fairplay certificering ontvangen.

Dit is een keurmerk van de KNVB en ARAG waarmee wij kunnen aantonen aan iedereen die hier komt dat wij alle zaken rondom de arbitrage keurig op orde hebben. Daarom hopen wij U graag te ontvangen bij de feestelijke uitreiking van 12.00 uur tot 13.30 uur in de kantine van sporthal de Achterberg, inloop vanaf 11.30. Hier zal onder andere een woordje worden gedaan door de KNVB, ARAG, een betaald voetbalscheidsrechter en natuurlijk onze eigen scheidsrechterscommissie. Dit alles onder leiding van Eric Braamhaar.


Aansluitend volgt om 14.00 de derby SDOL 1 - Marienheem 1