SDOL en Ivo Tammens gaan samen verder


We zijn blij te kunnen melden dat Ivo Tammens ook volgend seizoen hoofdtrainer van SDOL is. Gisteravond zijn voorzitter Peter Bons en Ivo een verdere samenwerking overeengekomen t/m het eind van het seizoen 2022-2023

Ivo is momenteel bezig aan zijn eerste jaar als hoofdtrainer bij SDOL. Hij heeft laten blijken het naar zijn zin te hebben bij SDOL en dat hij nog veel mogelijkheden ziet om zelf te groeien in zijn functie, maar ook het team te laten groeien qua niveau. Een vergelijkbaar enthousiasme toonden de spelersgroep, het bestuur en de technische commissie over het functioneren van Ivo. Ondanks de vele blessures en de rare periode waar we nu in leven door de coronapandemie zijn de resultaten van ons 1e elftal goed deze seizoensstart. Al met al zijn we dus zeer tevreden.

We wensen Ivo en zijn team veel succes in het vervolg van de competitie.

Bestuur en Technische commissie SV SDOL