SDOL speler Mart Veldkamp wint sportiviteitsprijs


Afgelopen maandag en dinsdag waren er voetbaldagen van de Voetbalacademie op de sportvelden van de Achterberg.

Daan Koerhuis en team hadden de zaakjes weer goed voor elkaar. Maar liefst 65 voetballertjes hebben genoten van 2 fantastische dagen. Het weer werkte super mee. En na heel wat oefeningen, partijtjes, doelpunten en veel lol vielen er vele prijzen te verdelen.

           

Hoe mooi is het dan als de sportiviteitsprijs in Luttenberg blijft. Mart Veldkamp won deze mooie troffee. Wij zijn als vereniging super trots op onze spelers die de sportiviteit uitdragen. Hij wist zich van de rest te onderscheiden door de tegenstander te feliciteren als hij zelf had verloren en onder andere door medespelers en tegenstanders even te vragen als ze zich bezeerd hadden.

We willen Mart dan ook van harte feliciteren met deze mooie prijs. 

#WIJZIJNSDOL  wij zijn sportief!