WWNA 1 tegen SDOL 1 in de eerste wedstrijd van de nacompetitie.


Dat SDOL 1 nacompetitie mag spelen is al geruime tijd bekend. Inmiddels is ook bekend hoe laat en waar. Aanstaande woensdag spelen ze om 19.30 uur bij WWNA.

Het adres is: Wieselsedwarsweg 28, 7345 AB Wenum-Wiesel
 
De bus is vol! De spelersbus vertrekt al om 17.15 uur. Kom jij ze ook uitzwaaien? Hoe mooi zou het zijn als de hele Heuvelweg blauw kleurt om ze een hart onder de riem te steken.. Of nog mooier kom ze aanmoedigen aan de lijn. Er worden volop sfeeracties voorbereid, dus komt dat zien!!!!
De supportersbus zal om 17.45 uur vertrekken. Als het goed is hebben alle bussupporters een bericht hierover ontvangen.
 
Mocht SDOL de wedstrijd winnen dan volgt een finalewedstrijd voor promotie naar de 3e klasse. Waar en tegen wie is nog niet bekend. De wedstrijd zal in ieder geval gespeeld worden op neutraal terrein. Bij gelijkspel woensdag volgt er een verlenging en daarna evt. Strafschoppen. Laten we met z'n allen de 12e man zijn voor SDOL en samen op weggaan naar de 3e klasse. #WIJZIJNSDOL!!