Handbalkader & Trainingstijden seizoen 2022/2023


Klik hier om het overzicht handbalkader en trainingstijden van seizoen 2022/2023 te downloaden.

 

Handbalkader SDOL Seizoen 2022/2023  
   
H-afdeling   
H1 coaches  
Sietske Mollink  
Anita Zwakenberg  
   
H1 trainers Team H1
Jacqueline Veldkamp Woensdag 15:30 - 16:30 uur
Leonie Chapel  
Ellen Oosterwechel  
   
Aanspreekpunt vanuit HC  
N.t.b.  
   
F-afdeling  
F1 coaches  
Judith de Weerd  
Linda Reimert  
   
F2 coach  
Marlies Vloetgraven  
   
F trainers Team F1 & F2
Jacqueline Veldkamp Woensdag 15:30 - 16:30 uur
Marjolein Damman  
   
Aanspreekpunt vanuit HC  
N.t.b.  
   
E-afdeling  
E1 coaches  
Renate Mol  
Cristie Hegeman  
Annelies Blom  
   
E2 coaches  
Emiel Mocking  
Lydian Tijs  
Milou Besten  
   
E3 coaches  
Manon Veldman  
Sabine van de Sligte  
   
E trainers op woensdag Team E1, E2 & E3
Jacqueline Veldkamp Woensdag 16:30 - 17:30 uur
Dieuwke Nijenkamp (optioneel)  
Judith Oosterlaar (optioneel)  
Milou Besten  
   
E trainers op vrijdag Team E1, E2 & E3
Jacqueline Veldkamp vrijdag 16:00 - 17:00 uur
Sietske Mollink  
Vacant: hulp vanuit C- en B-jeugd  
   
Aanspreekpunt vanuit HC  
N.t.b.  
   
D-afdeling  
D1 coaches  
Geert Besten  
Sharon Blum  
Bart Gottemaker  
   
D1 trainers Team D1
Geert Besten Dinsdag 17:00 - 18:00 uur
Elza Vrielink Donderdag 17:00 - 18:00 uur
   
D2 coaches  
Monique Hulsman  
Margret Heuven  
Petra Reimert  
   
D2 trainers Team D2
Riky Neppelenbroek Dinsdag 17:00 - 18:00 uur
Agnes Koggel Donderdag 17:00 - 18:00 uur
   
Aanspreekpunt vanuit HC  
N.t.b.  
   
C-afdeling  
C1 coaches  
Ilse te Wierik  
Jodie Nijenkamp  
   
C1 trainers Team C1
Cindy Hobert (donderdag) Maandag 18:00 - 19:00 uur
Jodie Nijenkamp (maandag & donderdag) Donderdag 18:00 - 19:00 uur
Hulp van:  
Indy Wiefferink  
Melissa Bruggeman  
   
C2 coaches  
Marieke Oosterwechel  
Shirley Veldhuis  
   
C2 trainers Team C2
Nicole Bons Maandag 17:00 - 18:00 uur
Vacant Vrijdag 17:00 - 18:00 uur
   
Aanspreekpunt vanuit HC  
N.t.b.  
   
B-afdeling  
B1 coaches  
Cindy Hobert  
Martijn Lommers  
   
B1 trainers Team B1
Cindy hobert (donderdag) Maandag 18:00 - 19:00 uur
Jodie Nijenkamp (maandag & donderdag) Donderdag 18:00 - 19:00 uur
Hulp van:  
Indy Wiefferink  
Melissa Bruggeman  
   
Aanspreekpunt vanuit HC  
N.t.b.  
   
A-afdeling  
A1 coach  
Linda Bons  
   
A1 trainers Team A1
Helma Meijerman Dinsdag 18:15 - 19:15 uur
  Vrijdag 18:15 - 19:15 uur
Aanspreekpunt vanuit HC  
N.t.b.  
   
Selectie  
Dames 1 coach  
Helma Meijerman  
Assistent: Jacqueline Veldkamp  
   
Dames 1 trainer Team Dames 1
Helma Meijerman Dinsdag 19:00 - 20:45 uur
  Vrijdag 19:15 - 20:45 uur
Dames 2 coach  
Ben Ramaaker  
   
Dames 2 trainer Team Dames 2
Vacant Dinsdag 19:00 - 20:45 uur
  Vrijdag 19:15 - 20:45 uur
Aanspreekpunt vanuit HC  
N.t.b.  
   
Recreanten  
Coach/trainer Teams recreanten
Lenie Kroeze (Recreanten 1) Woensdag 19:30 - 20:30 uur

Lieke Schiphorst (Recreanten 2)

 

Aanspreekpunt vanuit HC

 
N.t.b.  
   
Keepers  
Trainster jeugd Keeperstraining jeugd
Elvira Oldemaat Maandag 16:15 - 17:00 uur
   
Aanspreekpunt vanuit HC  
N.t.b.  

 

Trainingstijden

Maandag
16:15 - 17:00 uur : Keepers jeugd
17:00 - 18:00 uur: C2
18:00 - 19:00 uur: C1 & B1
 
Dinsdag
17:00 - 18:00 uur: D1 & D2
18:15 - 19:15 uur: A1
19:00 - 20:45 uur: Selectie
 
Woensdag
15:30 - 16:30 uur: H1 & F1 
16:30 - 17:30 uur: E1, E2 & E3
19:30 - 20:30 uur: Recreanten
 
Donderdag
17:00 - 18:00 uur: D1 & D2
18:00 - 19:00 uur: C1 & B1
 
Vrijdag
16:00 - 17:00 uur: E1, E2 & E3
17:00 - 18:00 uur: C2
18:15 - 19:15 uur: A1
19:15 - 20:45 uur: Selectie