Start handbalseizoen SDOL


Beste coaches, trainers, ouders en betrokkenen! 

 

De wedstrijden staan inmiddels vermeld in handbal-app zodat je kunt zien wanneer de competitie start, de trainingen starten(zoals tevens vermeld in het vastgestelde beleid) de eerste week wanneer de scholen weer beginnen. Dan gaat het concreet om week 35 vanaf maandag 29 augustus. 

 

De teamindelingen, kader en trainingstijden zijn gepubliceerd voor de zomervakantie en zijn te raadplegen via Handbalnieuws - sv SDOL Luttenberg

 

Voor de trainers/coaches of belangstellenden(ouders welkom die graag willen weten wat handbaltraining/coaching inhoud) is er een handbalsessie met Helma Meijerman gepland op 3 september, aanvang 09:30. 

 

We wensen jullie een prachtig seizoen toe! 

 

Groeten vanuit de Handbalcommissie
#Samen zijn wij SVSDOL! 


Angela Dijkman 

Bart Gottemaker 

Celine Otten 

Dieuwke Nijenkamp 

Kim Nijenhuis 

Marieke Oosterwechel 

Marieke Dijkman-Schoorlemmer 

Marielle Verhoef