Train(st)er voor dames 2 gezocht!


Voor de zomervakantie plaatsten we deze vacature, helaas is hier nog geen reactie op gekomen. We zijn dus nog steeds op zoek naar een train(st)er voor ons super gezellige, maar ook leergierige dames 2! Ben jij degene die wij zoeken? Neem dan contact met ons op.

Handbalvereniging S.D.O.L. is op zoek naar een ambitieuze, fanatieke en vooral gezellige train(st)er/coach voor ons jonge dames 2 team. Het team bestaat uit gezellige en leergierige dames van de leeftijd 18 tot 25 jaar.
 
Het dames 2 team traint twee keer in de week, op dinsdag en vrijdag. Bij interesse zijn er mogelijkheden tot het behalen van (extra) trainerscursussen. Ben jij, of ken je iemand die een leuke uitdaging ziet in het trainen en evt. coachen van dit team? Neem dan gerust contact met ons op via handbal-commissie@svsdol.nl