Corona maatregelen en de gevolgen


Zoals iedereen inmiddels wel vernomen zal hebben, zijn de al geldende maatregelen verlengd tot 15 januari 2022. En dat betekent voor nu dat we in overleg met de HC, JC en TC hebben besloten om deze week/dit weekend nog te trainen en de wedstrijden te spelen om na dit weekend de vakantie in te luiden.

Dat betekent concreet dat de kerstvakantie na dit weekend in gaat en normaliter de training zal worden hervat in week 2 (10 januari 2022) volgens de huidige trainingstijden (weekend of doordeweeks tot 17:00). Tot nader bericht trainen we buiten en dus niet in de zaal. 

Ook betekent deze verlenging dat we een streep moeten zetten door onze Nieuwjaarsreceptie op 2 januari 2022. De jaarvergadering, die jaarlijks eind november gepland staat, wordt ook doorgeschoven naar betere tijden, wanneer het weer geoorloofd is om elkaar te ontmoeten.

Het bestuur.