Voetbalkamp komt snel dichterbij!


Reminder om op te geven!!!!

Hallo voetbalvrienden,  

Ook dit jaar wordt er weer een voetbalkamp georganiseerd voor diegene die hiervoor in aanmerking komen. Een aantal voetbalvrienden hebben zich inmiddels al opgegeven, vergeten jullie je niet op te geven!! 

Het voetbalkamp vindt plaats van donderdag 26 t/m zondag 29 juli 2018. We zijn al druk bezig om er weer een geweldig kamp van te maken! Heb je je nog niet opgegeven en wil je mee op voetbalkamp, doe dit dan zo snel mogelijk.  

Geef je dan op via voetbalkampsdol@hotmail.com       

Naast je naam ontvangen wij graag je adresgegevens, een telefoonnummer van je ouder(s) en je ziektekostenverzekering en polisnummer. Mocht je gebruik maken van medicijnen of speciale diëten e.d., laat dit dan ook via de mail aan ons weten. Als jij of je ouder(s) nog vragen hebben, stuur dan gerust een mail.  

Met vriendelijke groet,

De voetbalkamporganisatie; 

Roy Harink

Jurry Boksebeld

Thymen Ramaaker