Keeperstrainers voetbal


Afgelopen week hebben we afscheid genomen van, de keepertrainer van de voetbal (senioren), Alexander Oldeman. In overleg is besloten om een andere weg in te slaan. Toch willen we Alexander van harte bedanken voor zijn inzet, de afgelopen jaren! Kelvin Nijmeijer zal zijn taken als keepertrainer van de seniorenkeepers overnemen.

Alexander weet nog niet precies wat hij volgend seizoen gaat doen, maar geeft aan waarschijnlijk ergens als jeugdtrainer / coach aan de slag te gaan. Ook de keepers hebben Alexander afgelopen week bedankt.

De technische commissie heeft in Kelvin Nijmeijer een nieuwe keeperstrainer voor de senioren gevonden. Kelvin heeft eerder in ons 1e elftal gekeept en traint momenteel de jeugdkeepers samen met Nick Vegterlo. Kelvin en Nick blijven ook samen de jeugdkeepers trainen. Verder gaat Kelvin ook de seniorenkeepers trainen. Wij wensen de keepers en Kelvin / Nick een leuk en leerzaam jaar toe!

Bestuur en Technische commissie SV SDOL