Trainer Mustafa Aygun vertrekt bij SDOL


Mustafa Aygun is bezig aan zijn laatste seizoen bij SDOL. De trainer heeft laten weten zijn contract na vier jaar niet te verlengen. Mustafa is naar eigen zeggen toe aan een nieuwe uitdaging.

SDOL betreurt het besluit van Mustafa en had graag nog met hem verder gewild. De samenwerking is van beide kanten dan ook heel goed bevallen.

Mustafa begon in de zomer van 2017 bij SDOL 1 en promoveerde twee jaar later met het elftal naar de 4e klasse. De Technische Commissie gaat de komende weken op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer, waarmee we op de ingeslagen weg verder kunnen gaan.

We bedanken Mustafa voor zijn inzet in de afgelopen jaren en hopen op een positief resultaat in het huidige, door corona geteisterde, seizoen. Verder wensen wij hem alvast veel succes in zijn verdere trainerscarrière.