7 nieuwe juniorentrainers bij SDOL


Afgelopen najaar hebben 7 enthousiaste jongens uit Luttenberg deelgenomen aan de cursus Juniorentrainer van de KNVB. In Luttenberg volgden ze, onder leiding van Christiaan Veltmaat, deze cursus van 8 avonden. Ook waren er jeugdtrainers van Wijhe ’92 en De Zweef aansloten bij de cursus in Luttenberg. Vrijdagavond 27-01-2023 ontvingen alle cursisten het certificaat Juniorentrainer. Gefeliciteerd!

Christiaan gaf aan dat alle deelnemers het certificaat zeker verdiend hebben. “De jongens hebben er hard voor gewerkt. Vanavond was het mooi, om ze allen te kunnen feliciteren.” Wij als SDOL zijn trots dat we 7 nieuwe juniorentrainers in ons midden hebben. Deze jongens geven al training binnen SDOL, maar het is mooi om te zien dat ze zich graag willen ontwikkelen. Hopelijk hebben ze nu een goede basis waarmee ze verder kunnen met het begeleiden van het jeugdvoetbal binnen onze vereniging. Succes in jullie toekomstige trainerscarrière!

Bovenste rij: Lucas Veldkamp, Thije Lugtenberg, Lenny Vloedgraven, Olivier Slot, Christiaan Veltmaat.

Onderste rij: Jesse Mijsters, Jelmer Jansman, Luuk Lodewijks